Wszystko o pożyczce w Soho Credit

soho creditNa pewno jedną z najbardziej popularnych firm pożyczkowych w naszym kraju jest SohoCredit. A wszystko dzięki promocji z jakiej mogą korzystać nowi klienci firmy, którzy za pierwszą pożyczkę nie muszą płacić prowizji czy też innych kosztów. Po prostu oddają dokładnie tyle samo ile pożyczyli. W ten właśnie sposób można uzyskać nawet 500 złotych na okres 30 dniu. Jeśli ta pożyczka zostanie spłacona, klient może wnioskować o wyższe sumy. Druga pożyczka to maksymalnie 1 000 złotych, trzecia to 1 500 złotych, czwarta 2 000 złotych, a każda kolejna może wynosić już maksymalną sumę jaką SohoCredit oferuje czyli 2 500 złotych. Opłaca się więc systematycznie i terminowo spłacać wszelkie pożyczki, by mieć wyższe limity zadłużenia.

Aby uzyskać pieniądze, należy przede wszystkim zarejestrować się w bazie danych firmy. Należy podać podstawowe dane z dowodu osobistego, a ponadto numer konta bankowego, na które ma być wykonany przelew, oraz numer telefonu komórkowego, za pośrednictwem którego firma będzie się z nami kontaktować. Po rejestracji, należy swoje dane zweryfikować, przelewając 1 grosz z podanego konta, na rachunek firmy. Jeśli ten etap mamy już za sobą, możemy aplikować o pieniądze. Za pośrednictwem strony internetowej firmy, lub telefonu komórkowego i esemesa, podajemy jaka suma nas interesuje i na jaki czas chcemy pożyczyć pieniądze. SohoCredit natychmiast podejmuje decyzję kredytową i jeśli jest ona pozytywna, przesyła pieniądze na konto wnioskodawcy. Więc jeśli ma on rachunek w tym samym banku co SohoCredit, pieniądze ma do swojej dyspozycji w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.

SohoCredit do niezbędnego minimum zmniejszyła wszelkie formalności. Albowiem nie ma potrzeby przesyłania zaświadczeń o dochodach, wyciągów z banku, czy innych dokumentów potwierdzających dochody. Nie ma też poręczyciela, czy też innego zabezpieczenia. Co więcej, jest to także pożyczka dla osób, których historia kredytowa nie jest najlepsza, gdyż SohoCredit nie kontroluje rejestrów Biura Informacji Kredytowej. Dużym plusem tej oferty jest też to, że firma nie stosuje ukrytych opłat, więc już przy składaniu wniosku dokładnie wiadomo jaką sumę należy oddać, gdy nadejdzie termin spłaty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tagi: , , , , , , ,
Napisano w Artykuły