Smartpozyczka – oferta dla każdego

Popularność pożyczek przez Internet sprawia, że coraz więcej firm finansowych oferuje ten produkt na polskim rynku. Jedną z tych, które ostatnio pojawiły się w Polsce jest Smartpozyczka. Ma ona dla swoich klientów pożyczki, które można dostać szybko, bez wychodzenia z domu i przy minimalnych formalnościach.

Dla kogo jest to oferta? Najłatwiej powiedzieć, że dla każdego. Nie trzeba bowiem udowadniać swoich dochodów, nie trzeba proponować poręczyciela itp. Wystarczy konto w banku, telefon komórkowy i dostęp do sieci internetowej.

Ile można pożyczyć w Smartpozyczka? Nowy klient, dostanie maksymalnie 600 zł na okres 30 dni. Dużym atutem firmy jest fakt, że jest to pożyczka za darmo. Po terminowej spłacie zadłużenia, limit kredytowy jest zwiększony i może wynieść nawet 2000 zł. Okres spłaty pozostaje cały czas taki sam i wynosi 30 dni. Jednak jak w przypadku innych firm, można termin spłaty przedłużyć po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Podsumowując Smartpozyczka, to kolejna propozycja na rynku, pozwalająca na szybkie i bezstresowe zasilenie swojego konta bankowego, pod warunkiem że mamy pewność, iż po 30 dniach będziemy mogli zwrócić całe zadłużenie.

smartpozyczka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Napisano w Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl