Pożyczki pozabankowe na rok

stock-photo-20230619-stack-coinsNie każdy pożyczający pieniądze w firmach parabankowych, jest w stanie spłacić je w ciągu 30 dni. A właśnie zazwyczaj na miesiąc udzielane są popularne chwilówki. Dlatego też, coraz więcej firm pożyczkowych, wprowadza do swojej oferty pożyczki, które można spłacać w miesięcznych czy też tygodniowych ratach. Zdobywają on coraz więcej klientów, gdyż dzięki nim można pożyczyć większą gotówkę, a raty, nie są zbyt wysokie. Poniżej przedstawiamy listę firm, które w swej ofercie mają pożyczki na jeden rok.

Provident

Provident to pierwsza firma parabankowa, która pojawiła się w naszym kraju. W swojej ofercie ma pożyczkę do 10 000 zł, z okresem spłaty do 90 tygodni. Pożyczka jest udzielana w dwóch wersjach: Pakiet Gotówka, gdzie wnioskodawca otrzymuje pieniądze do ręki i Pakiet Przelew, gdzie pieniądze są przesyłane na konto wnioskodawcy. Pożyczkę można spłacać w ratach miesięcznych lub tygodniowych.

Zaimo

Zaimo oferuje dla swoich klientów nawet 6000 zł. Spłatę tego zadłużenia można rozłożyć nawet na 12 miesięcy. Firma udziela pożyczek bardzo szybko, dzięki dużej automatyzacji procesu związanego z rozpatrywaniem wniosku. Firma nie sprawdza rejestrów BIK, nie wymaga też zabezpieczenia do swojej pożyczki.

Zaplo

Firma Zaplo szybko zdobywa sobie nowych klientów, dzięki ciekawej pożyczce, która znajduje się w jej ofercie. Pożycza ona nawet na 12 miesięcy do 7 000 złotych. Zaplo do swojej pożyczki nie wymaga poręczyciela, czy też potwierdzenia źródła uzyskiwanych dochodów.

InCredit

W firmie InCredit pieniądze możemy pożyczyć nawet na 24 miesiące. Maksymalna suma o jaką możemy się ubiegać, to 5000 zł. Dużą zaletą tej firmy jest pierwsza pożyczka za darmo. Może się o nią ubiegać każdy, kto po raz pierwszy składa wniosek w firmie i chce pożyczyć do 1000 zł na okres 6 miesięcy.

SMSKredyt

W firmie SMSKredyt, możliwe jest pożyczenie nawet 15000 zł, a spłaty dokonać możemy w ciągu 4 lat. Dzięki temu raty są niskie i każdy może sobie na nie pozwolić. SMSKredyt do swojej pożyczki nie wymaga zabezpieczenia, ani też nie sprawdza rejestrów Biura Informacji Kredytowej.

ProfiCredit

Firma ProfiCredit ma w swej ofercie pożyczki gotówkowe, których termin spłaty można rozłożyć na maksymalnie 48 miesięcy. Natomiast maksymalna kwota o jaką można się ubiegać, to 25000 zł. Pożyczkę można dostać szybko i bez zbędnych formalności.

Vanquis Bank

Vanquis Bank daje nam dwie możliwości pożyczenia pieniędzy. Możemy w tej firmie ubiegać się o kartę kredytową z początkowym limitem do 5500 zł, a także o pożyczkę odnawialną, z maksymalnym limitem 5500 zł i terminem spłaty do 4 lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Napisano w Artykuły
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl