Pozyczkaplus i pożyczka za darmo

Chcesz pożyczyć szybko pieniądze, a nie masz ochoty ponosić z tego względu dodatkowych kosztów? Skorzystaj z oferty Pozyczkaplus, czyli firma która ostatnio wprowadziła dla swoich nowych klientów pożyczki za darmo. Można w ten sposób pożyczyć do 600 zł na okres 30 dni.

Cała procedura związana z pożyczką, jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych firmy, podając swoje podstawowe dane osobowe, numer konta w banku i numer telefonu komórkowego. Podane konto, trzeba zweryfikować przelewając z niego na rachunek firmy 1 grosz. Po tym etapie, można już złożyć wniosek i oczekiwać decyzji. Nie ma potrzeby szukania poręczyciela, nie ma potrzeby przesyłania dokumentów potwierdzających dochody. Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej i telefonu komórkowego.

pozyczkaplus

Pieniądze uzyskane z pożyczki w Pozyczkaplus, można przeznaczyć na dowolny cel. Należy tylko pamiętać o terminowej spłacie zadłużenia, gdyż w przeciwnym wypadku, nie otrzymamy pożyczki za darmo, ale będziemy musieli ponieść koszty jak każdy inny klient.

Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2015.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Napisano w Aktualności i promocje
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl