Pożyczka w Provident

Jedną z najbardziej popularnych firm pożyczkowych w naszym kraju, jest Provident. Ta wywodząca się z Wielkiej Brytanii firma, jako pierwsza w Polsce oferowała pożyczki. W związku z tym, od razu zdobyła wielu klientów zwłaszcza wśród tych osób, które nie mogły otrzymać kredytu w banku. Innym atutem Provident był też fakt, że wnioskodawca mógł otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu, gdyż przedstawiciel firmy osobiście zgłaszał się do pożyczkodawcy.

Na przestrzeni lat, Provident cały czas starał się ulepszyć swoją ofertę. Wprowadził min opcję Przelew, pozwalającą na otrzymanie pieniędzy na konto wnioskodawcy. Trzeba zaznaczyć, że jest to opcja dużo tańsza od opcji Gotówka. Wprowadzona została też możliwość spłaty zadłużenia w okresach miesięcznych. Provident, bardzo często organizuje też różnego rodzaju promocje, pozwalające na obniżenie kosztów pożyczki.

pro1

W połączeniu z ciekawym produktem ( kwota pożyczki do 10 000 zł, możliwość rozłożenia spłat nawet na 90 tygodni), te wszystkie promocje i ułatwienia dla klientów sprawiają, że Provident z cała pewnością jeszcze długo będzie wiodącą firmą na polskim rynku pożyczkowym i wiele osób właśnie w tej firmie będzie składało wnioski o pożyczkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Napisano w Firmy pozabankowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*