Pożyczka bez BIK w EkspresKasa.pl

Człowiek ma to do siebie, że gdy ma wybór, zawsze wybierze rozwiązanie łatwiejsze, czyli takie które sprawi, że nie będzie się musiał zmęczyć i szybciej zadanie będzie wykonane. To właśnie min. dlatego coraz większą popularnością cieszą się chwilówki przez Internet. Jest to pewna odmiana pożyczek, która charakteryzuje się tym, że możemy pożyczyć niezbyt wysoką sumę i musimy je oddać po kilku tygodniach. Większość firm finansowych, które oferują takie produkty, wymaga spłaty pieniędzy po 30 dniach, chociaż niektóre z nich dają swoim klientom dłuższy okres na spłatę zadłużenia.

Jedną z takich firm, które pożyczają pieniądze na dłużej jest Ekspreskasa. Daje ona możliwość spłaty pieniędzy w ciągu 60 dni od wypłaty gotówki. Z całą pewnością właśnie dlatego firma ta ma sporą ilość klientów, którzy nie muszą szybko zgromadzić odpowiedniej ilości gotówki, aby zadłużenie spłacić. A każdy kto chce pożyczyć pieniądze może wnioskować o maksymalnie 2 000 zł. Jednakże taką sumę Ekspreskasa pożycza tym klientom, którzy są już znani firmie. Jeśli ktoś po raz pierwszy o pożyczkę się ubiega, może wnioskować o 400 zł, po jej terminowej spłacie 1 200 zł, a dopiero kolejna pożyczka może być tą maksymalną.

pożyczka w ekspres kasa

Na pewno dobre dla klientów jest to, że cała procedura związana z uzyskaniem gotówki jest uproszczona do minimum. Dzięki temu jest możliwe, że pieniądze na koncie pojawią się nawet w kilkadziesiąt minut po złożeniu wniosku. Jest to możliwe między innymi dzięki temu, że Ekspreskasa nie wymaga żadnych dokumentów. Rejestrując się w bazie danych firmy, podajemy tylko dane znajdujące się w dowodzie osobistym, a nie musimy przedstawiać np. zaświadczeń o dochodach, nie musimy podpisywać weksli, nie musimy wysyłać dokumentów poręczyciela itp. Ponadto Ekspres kasa nie sprawdza rejestrów znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej, więc to także znacznie przyspiesza całą procedurę. Klienci widząc, że firma ta stara się jak najbardziej ułatwić im życie, bardzo częstą właśnie ją wybierają jako sposób na podreperowanie domowego budżetu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tagi: , ,
Napisano w Artykuły
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl