Nieoficjalny ranking pożyczek pozabankowych na 2013r.

Wybór najlepszej firmy oferującej pożyczki jest z pewnością bardzo trudny. Dlatego aby ułatwić podjęcie tej decyzji, postanowiliśmy przedstawić firmy, które naszym zdaniem mają najciekawszy i najlepszy produkt na polskim rynku. Mamy nadzieję, że będzie to pomoc dla każdego.

Firma Vivus to część międzynarodowej firmy finansowej, która działa w kilku krajach świata. Na wszystkich tych rynkach oferuje tanie pożyczki gotówkowe, z których może skorzystać każdy. Aby pozyskać jak najwięcej klientów, Vivus oferuję  pierwszą pożyczkę za darmo. Oznacza to, że każdy kto po raz pierwszy skorzysta z oferty firmy, oddaje dokładnie tyle samo ile pożyczył. Maksymalna kwota pożyczki to 2 500 złotych, a okres kredytowania wynosi 30 dni.

SohoCredit to kolejna firma, która ma w ofercie pożyczki gotówkowe przez SMS. Można wnioskować w niej o 2 000 złotych na okres 30 dni. W razie problemów ze spłatą możemy ten okres spłaty przedłużyć. Również i w tej firmie pierwsza pożyczka jest za darmo, czyli oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Pieniądze można otrzymać szybko i bez zbędnych formalności.

 

NetCredit działa w Polsce od grudnia 2011 roku. Oferuje ekspresowe pożyczki gotówkowe, które można zaciągnąć za pośrednictwem Internetu lub SMS. Maksymalna kwota o którą można się ubiegać to 2 100 złotych. Maksymalny okres spłaty to 30 dni z możliwością przedłużenia tego terminu. Aby uzyskać pożyczkę wystarczy tylko dowód osobisty i aktywny telefon komórkowy.

Gdy ktoś potrzebuje do 2 000 złotych, powinien zapoznać się z ofertą firmy Mini-Credit. Firma to udziela pożyczek do właśnie tej wysokości na okres 30 dni. Wszystkie formalności dokonujemy za pomocą telefonu komórkowego i sieci internetowej. Pieniądze na koncie znajdują się w kilkanaście minut od złożenia wniosku kredytowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nieoficjalny ranking pożyczek pozabankowych na 2013r., 4.0 out of 5 based on 1 rating
Tagi: , , , , , ,
Napisano w Artykuły
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl