Handluj kryptowalutami na giełdzie Binance

Ta recenzja wyjaśnia, czym jest i jak korzystać z giełdy Binance. Sprawdź dlaczego tuż za Coinbase jest ona jedną z najpopularniejszych platform do kupowania i sprzedawania kryptowalut.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Binance lub po prostu początkującym w świecie kryptowalut, przeczytaj ten przewodnik po Binance, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o jednej z najpopularniejszych giełd kryptowalut. Jeżeli ten poradnik będzie niewystarczający, przejdź pod ten adres aby uzyskać więcej informacji.

Czym jest Binance?

Uruchomiony w 2017 roku, Binance stał się jedną z największych giełd walut kryptograficznych. Znany z niskich opłat handlowych, obsługi wielu kryptowalut i par walutowych, łatwego w obsłudze interfejsu i obsługi klienta, szybko zyskał na popularności.

Gdzie jest zlokalizowana giełda Binance?

Binance umiejscowiło swoje główne biura na Malcie. Ze względów bezpieczeństwa, Binance utrzymuje ich lokalizacje serwerów w tajemnicy, ale wiemy, że mają oni swoją infrastrukturę w Hong Kongu,na  Tajwanie, Japonii i Korei.

Czy Binance jest bezpieczny?

Binance postrzegana jest jako bezpieczna giełda. Działa z powodzeniem od kilku lat i obsługuje łącznie miliony użytkowników. W 2017 roku wprowadziła własną kryptowalutę (Binance Coin – BNB) w ramach ICO i zgromadziła duże fundusze pieniężne. Od tego czasu liczba użytkowników znacznie wzrosła. Teraz obsługuje większość świata, a ostatnio wprowadziła również giełdę walut FIAT.

Przegląd giełdy Binance

Binance naprawdę oferuje dwie platformy handlowe w jednej. Zapewnia platformę podstawową i platformę zaawansowaną. Wersja podstawowa, pozwala na wykonywanie prostych transakcji, natomiast wersja zaawansowana daje doświadczonym inwestorom szczegółową analizę techniczną i obsługuje zaawansowane typy transakcji. Binance został opracowany z myślą o poważnych inwestorach jak i tych początkujących.

Zarejestruj swoje konto

Jak na wszystkich tego typu platformach, musisz najpierw zarejestrować się i zasilić konto. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby to zrobić:

1. Kliknij na link rejestracji lub logowania w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz „Zarejestruj się”, a następnie wpisz swój adres e-mail, hasło i potwierdzenie hasła.
2. Zaznacz pole zaznaczania, że akceptujesz ich warunki użytkowania. Kliknij Zarejestruj się, a następnie rozwiąż zagadkę weryfikacyjną. Binance wyśle wiadomość e-mail z weryfikacją na podany przez Ciebie adres e-mail.
3. Kliknij link weryfikacyjny i przejdź do panelu głównego.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Handluj kryptowalutami na giełdzie Binance, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Napisano w Artykuły, Kryptowaluty
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl