Filarum, czyli atrakcyjna pożyczka z opcją 0%

Filarum Opinie

Ostatnimi czasy, coraz więcej osób składających wniosek o kredyt w banku, odchodzi od okienka bankowego z decyzją odmowną. Albowiem banki zaostrzyły kryteria przyznawania kredytów, więc osoby z niskimi dochodami, czy posiadające inne kredyty, mogą mieć spory problem, by w banku pożyczyć pieniądze.

Ale na szczęście, na polskim rynku finansowym, działa coraz więcej firm pożyczkowych, które oferują pożyczki dla każdego. Jedną z nich, jest firma Filarum. Choć pojawiła się w Polsce niezbyt dawno, to dzięki ciekawej ofercie i intensywnej reklamie, zdobywa coraz większą ilość klientów. Z pewnością duży wpływ na to ma specjalna oferta dla nowych klientów firmy. Mogą oni bowiem sprawdzić jak ona funkcjonuje, korzystając z darmowej pożyczki. Gdy wnioskujemy o maksymalnie 500 złotych i gdy pieniądze oddamy w ciągu 30 dni, od pożyczonej sumy nie mamy naliczanych odsetek, czy żadnej prowizji. Czyli spłacamy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Jest to więc znakomita okazja, by zapoznać się ze sposobem działania firmy, zobaczyć jakie ma wymagania, jak szybo przelewa pieniądze itp.

Gdy spłacimy pierwszą pożyczkę w terminie, wzrasta nasz limit, do jakiego możemy się zadłużać. Maksymalnie firma Filarum oferuje swoim klientom 2 500 złotych. Jednak suma ta jest zagwarantowana tylko dla stałych klientów, którzy spłacają swoje zadłużenie w terminie.

Dla kogo więc jest przeznaczona ta oferta? By dostać w Filarum pożyczkę, należy mieścić się w przedziale wiekowym pomiędzy 21 a 70 lat, być obywatelem naszego kraju, mieć stały adres, konto w banku i telefon komórkowy. Wszelkie te dane, należy potwierdzić wykonując przelew weryfikacyjny na sumę 1 grosza, ze swojego konta w banku na rachunek firmy. Na telefon komórkowy, zostanie wysłany esemes, z prośbą o potwierdzenie numeru, lub przedstawiciel firmy może do nas zadzwonić. Po potwierdzeniu tych danych, możemy już składać wniosek o pożyczkę. W tym celu, podajemy ile chcielibyśmy pożyczyć, a także czas, po jakim zadłużenie oddamy. Filarum natychmiast rozpatrzy nasz wniosek i gdy tylko decyzja będzie pozytywna, wykona przelew wnioskowanych środków na nasze konto.

Każdych zainteresowanych ofertą zapraszamy do tematu poświęconego Filarum.pl na forum z opiniami o pożyczkach: http://www.sosfinansowe.pl/topic/70-pożyczka-w-filarumpl-opinie/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tagi: ,
Napisano w Artykuły