Dlaczego pożyczka w Lendon

Osoba która chce pożyczyć szybko pieniądze, ma dzisiaj bardzo dużo możliwości. Albowiem można szybko pożyczyć pieniądze od znajomych, lub można złożyć wniosek w jakiejś firmie finansowej. Na banki nie mamy co liczyć w przypadku szybkiej pożyczki, albowiem wszelkie procedury trwają tam trochę dłużej. Ale i od przyjaciół jakoś tak niezręcznie pożyczać, więc najlepszym rozwiązaniem są chyba pożyczki przez Internet.

Spośród wielu firm, które oferują ten produkt, z całą pewnością warto zainteresować się propozycją firmy Lendon. Firma ta proponuje szybkie pożyczki przez Internet, które charakteryzują się przede wszystkim bardzo uproszczonymi procedurami, a po drugie pieniądze możemy mieć do dyspozycji bardzo szybko. Zobaczmy więc, co należy zrobić aby otrzymać pożyczkę w Lendon.

lendon

Przede wszystkim musimy podać swoje podstawowe dane osobowe do bazy danych firmy. Wystarczą dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Ponadto należy podać numer rachunku bankowego a także numer telefonu. Aby zweryfikować te dane, należy przesłać z podanego numeru konta na rachunek Lendon 1 grosz. Gdy dane są potwierdzone, możemy już wnioskować o pieniądze. Przy pierwszej pożyczce, maksymalna suma jaka jest dostępna to 500 złotych. Jeśli spłacimy ją w terminie, to w kolejnym wniosku możemy aplikować już o 2 000 złotych. Okres spłaty zawsze wynosi 30 dni. Jest jednak możliwość przedłużenia tego okresu o kolejne 30 dni, ale należy wówczas uiścić odpowiednią opłatę. Po kilku minutach od złożenia wniosku, otrzymamy esemesa od firmy czy nasza prośba została rozpatrzona pozytywnie. Jeśli tak, natychmiast jest wykonywany przelew i pieniądze szybko trafiają na konto pożyczkobiorcy. Osoby które już korzystały z oferty firmy, od razu mogą przejść do złożenia wniosku.

Jak więc widać, od momentu rozpoczęcia całej procedury, do jej zakończenia nie upływa więcej niż 1 godzina. Szczególnie jeśli mamy konto w tym samym banku co Lendon. A wszystko dlatego, że Lendon nie weryfikuje naszych dochodów, czy tez nie chce zabezpieczenia. Nie sprawdza nawet kartotek Biura Informacji Kredytowej, więc jest to pożyczka bez BIK.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tagi: , , , , , ,
Napisano w Artykuły
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl