Czy pożyczka w Vivus się opłaca

vivusNikt chyba nie lubi pożyczać pieniędzy. Bo wiadomo, że po pierwsze to nie jest zbyt miłe gdy musimy się o pieniądze prosić, a po drugie, za pożyczkę lub kredyt zwykle trzeba trochę zapłacić. Jeśli oprocentowanie czy prowizja pożyczki lub kredytu nie jest zbyt duże – to jeszcze możemy to jakoś przeżyć. Jednak często sumy jakie musimy wpłacać do banku lub do firm pożyczkowych odstraszają wielu potencjalnych klientów, którzy zwyczajnie z takiej pożyczki rezygnują. I dlatego np. często nie możemy sobie „sprezentować” jakiegoś wymarzonego produktu, chociaż znajduje się on akurat w promocji.

Jednak gdy dobrze rozejrzymy się po bankach i firmach które pożyczają pieniądze, z całą pewnością naszą uwagę skupi firma Vivus, albowiem pożycza ona pieniądze, a pożyczkobiorca nie musi za to nic płacić. Jest to po prostu darmowa pożyczka. Kto więc może z takiej darmowej pożyczki skorzystać? Okazuje się, że prawie każdy. Albowiem do uzyskania pieniędzy nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach, czy jakiegoś poręczyciela. Vivus sprawdza wprawdzie rejestry dłużników, jednakże osoby które mają jakieś zaległości, nie są automatycznie skreślani z listy potencjalnych pożyczkobiorców.

Co więc należy zrobić, aby skorzystać z oferty? Przede wszystkim należy zarejestrować się w bazie danych firmy Vivus. Wystarczą do tego dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Należy też podać numer rachunku bankowego, na który zostaną przelane pieniądze i numer telefonu komórkowego, za pośrednictwem którego Vivus będzie się z wnioskodawcą kontaktował. Podane przez nas dane, należy zweryfikować. W tym celu przesyłamy z konta bankowego na rachunek firmy 1 grosz i firma ma wtedy potwierdzenie, że dane osoby która rejestrowała się w bazie danych, są identyczne jak właściciela rachunku. A po weryfikacji można już składać wniosek o pieniądze. Jest to bardzo proste i zajmuje tylko kilka sekund. Wystarczy że podamy ile chcemy pożyczyć i po ilu dniach chcemy pieniądze oddać. Vivus od razu przystępuje do analizy wniosku i podejmuje decyzję pożyczkową. Jeśli jest ona pozytywna, natychmiast wykonywany jest przelew środków na konto wnioskodawcy. Jeśli więc posiada on rachunek w tym samym banku co Vivus, pieniądze ma do swojej dyspozycji w ciągu kilkunastu minut.

W ten właśnie sposób można pożyczyć w Vivus do 1 200 złotych na okres 30 dni. Aby nie płacić żadnych odsetek i prowizji, należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze trzeba być nowym klientem firmy, a po drugie pożyczkę należy spłacić w terminie. Jeśli będziemy chcieli przedłużyć okres spłaty – a możemy to zrobić – wszelkie koszta związane z pożyczką będziemy musieli ponieść.

Jak więc wyraźnie widać, pożyczka w Vivus na pewno jest opłacalna. Albowiem trudno znaleźć dużo takich przypadków, by ktoś pożyczał nam pieniądze i nie chciał nic w zamian. Zresztą o tym że oferta ta jest bardzo ciekawa i korzysta z niej dużo osób, mogą świadczyć opinie o Vivus, które w zdecydowanej większości są pozytywne. Zwykle narzekają ci, którzy nie spłacają pieniędzy w terminie i muszą ponosić dodatkowe koszty związane z egzekucją pieniędzy.

Czytaj również: Pożyczka w Vivus

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Napisano w Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*