AutoZaplo – pożyczka zabezpieczona samochodem

Jedną z najnowszych propozycji na rynku pożyczek pozabankowych jest firma AutoZaplo. Jej oferta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą pożyczyć nieco więcej pieniędzy, niż oferuje większość firm pożyczkowych. Pieniądze w AutoZaplo może uzyskać każdy, kto ukończył 21 lat, a ponadto jest właścicielem samochodu. Pojazd jest tu właśnie zabezpieczeniem pożyczki.

Pieniądze można pożyczyć na maksymalnie 24 miesiące, a maksymalna suma to 15 000 zł. Ograniczeniem jest tu jednak wartość samochodu. Kwota jaka można uzyskać, nie może przekraczać 30% wartości samochodu.

Erfolgreich und gewinnen

Uzyskanie pożyczki, trwa kilka dni. Po złożeniu wniosku firma za pośrednictwem kuriera prześle do wnioskodawcy komplet dokumentów, które należy w jego obecności podpisać. Następnie w Wydziale Komunikacji należy ustanowić zabezpieczenie i można już cieszyć się z pieniędzy. Należy tylko pamiętać, że w przypadku braku spłaty zadłużenia, AutoZaplo zabierze samochód i pieniądze z jego sprzedaży przeznaczy na poczet spłaty długu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Napisano w Firmy pozabankowe
Subskrypcja
Masz problemy z zaciągnięciem pożyczki, czy kredytu? Dołącz do naszej darmowej subskrypcji! Całkowicie za darmo przedstawimy Ci nowe, atrakcyjne oferty instytucji pozabankowych oraz osób prywatych!
Polecane serwisy
Czytaj o kwocie wolnej od podatku

Recenzje i opisy giełd - Portal Beatcoin

Finanse i pieniądze - informacje, przegląd produktów finansowych, recenzje i opinie

serwis technologiczny browsehappy.pl